Tábor 2022

Letos budeme opět tábořit na louce u obce Lhotka u Radnic, (okres Rokycany) na vedlejší louce hned vedle řevnických skautů.

Pořadatel:

Junák – český skaut, středisko Lesní Moudrost Dobřichovice, z.s.

Termín tábora:

• světlušky a vlčata: 9.7.2022 – 22.7.2022
  • skautky a skauti: 2.7.2022 – 23.7.2022

Cena tábora:

• světlušky a vlčata: 3.700,- Kč
  • skautky a skauti: 4.000,- Kč

Podmínky účasti:

• Zaplacení registrace na rok 2022.
  • Odevzdání všech potřebných dokumentů: přihláška na tábor, dále posudek o zdravotní způsobilosti, průkaz pojištěnce a očkovací průkaz (stačí kopie), bezinfekčnost.
  • Dítě se podrobilo stanoveným pravidelným očkováním. (dle § 9 odst. (2) z. č. 258/2000 Sb.)

Adresa tábora:

Skautský tábor „LESNÍ MOUDROST”

oddíly Dobřichovice

Lhotka u Radnic

338 24 pošta Břasy

Důležité termíny:

• Přihlášku prosím odevzdejte nejpozději do 31. května 2022.
  • Posudek o zdravotní způsobilosti potvrzený od lékaře prosím odevzdejte nejpozději do 31. května 2022.

Posudek o zdravotní způsobilosti je platný 24 měsíců a lze ho použít na více akcí, kterých se dítě během roku zúčastní.  (Tábory, školy v přírodě apod.) Stačí nám kopie, nebo platný formulář z jiné akce.  Formulář musí být platný min do 23.7.2022.

• Potvrzení o bezinfekčnosti se odevzdává při odjezdu spolu s kopií očkovacího průkazu a kartičky zdravotní pojišťovny. Bez těchto dokladů nemůže dítě na tábor nastoupit. (Tyto doklady jsou požadovány hygieniky, kteří provádí každý rok kontrolu).

Platba tábora:

• Platbu tábora je nutné jasně identifikovat údaji, které nově rozešleme e-mailem a také v papírové podobě předáme na schůzce. Součástí e-mailu bude také QR kód s přednastavenou platbou, který Vám může usnadnit platbu.
  • Platbu za tábor prosím poukazujte na BANKOVNÍ ÚČET střediska u Fio banky:
    • číslo účtu: 2701395366, kód banky: 2010.
    • Je nutná jasná identifikace platby – celé jméno dětí v poznámce + případně přezdívku a variabilní symbol.
  • Tábor je nutné zaplatit nejpozději do 12. června 2022.
  • Pokud Vám přispívá zaměstnavatel, rádi Vám na vyžádání vystavíme fakturu (žádost a fakturační údaje zašlete na simon.martinec@atlas.cz).

Do půlky června upřesníme čas nakládání zavazadel a čas odjezdů a příjezdů. (Tyto informace budou také na webových stránkách).

Vzhledem k tomu, že nadále chceme udržet dobré vztahy s místními, je nutné, aby na tábořiště během prvního víkendu (2.7.) vjížděla pouze auta přivážející materiál. Ostatní auta budou parkovat v obci Lhotka u Radnic (místo upřesníme). Budeme samozřejmě moc rádi, pokud nám rodiče pomůžou během prvního víkendu se stavbou tábora.

Během druhé soboty (9. 7.), pojedou vlčata a světlušky na tábor vlakem (čas srazu a odjezd upřesníme). Stejně tak i počítáme, že vlčata a světlušky poslední den tábora  (22.7.) pojedou vlakem domu.

Pozdější příjezd nebo dřívější odjezd z tábora je možný pouze ve výjimečných případech – výjimku udělují vedoucí oddílu.

Návštěvy na táboře v průběhu konání nejsou možné.

Odevzdání všech řádně vyplněných formulářů a kopií průkazů je nutnou podmínkou pro odjezd dítěte na tábor.

Uvedením nekompletních údajů o zdravotním stavu, alergiích atp. škodíte především svému dítěti.

Za zdravotní komplikace způsobené uvedením neúplných nebo nepravdivých informací nese zodpovědnost zákonný zástupce, nikoliv vedoucí.

Důležité kontakty:

Vedení tábora: